-oczyszczające/ przeciwtrądzikowe


Profesjonalne oczyszczanie twarzy w gabinecie kosmetycznym polega na rozbijaniu spoiwa międzykomórkowego w warstwie rogowej naskórka. Robi się to za pomocą różnych substancji o działaniu złuszczającym, takich jak np. kwasy owocowe AHA (kwas mlekowy, winowy, glikolowy, cytrynowy i jabłkowy) czy kwas salicylowy. Oprócz tego, że naskórek jest złuszczany, podczas zabiegu dobrze jest dostarczyć mu substancji przeciwzapalnych i odżywiających.

 

 

Peeling kawitacyjny +maska 70zł
Peeling kawitacyjny + maska
Peeling kawitacyjny + maska

 

Peeling kawitacyjny jest to zabieg, który polega na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników i zanieczyszczeń na skórze. Peeling kawitacyjnyjest zabiegiem bezinwazyjnym i przyjemnym. Klient odczuwa delikatną wibrację bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest - zauważalna w widoczny sposób - skóra odnowiona i odświeżona. Jest to zabieg bezbolesny odczuwany zwykle jako przyjemny. Peeling kawitacyjny stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych (eksfoliacja kwasami i/lub sonoforeza i jonoforeza i inne).

Mikrodermabrazja Diamentowa 170zł
Mikrodermabrazja diamentowa
Mikrodermabrazja diamentowa

 

Mikrodermabrazja diamentowa jest to bezinwazyjny zabieg ścierania warstwy rogowej naskórka mikrowarstwa po mikrowarstwie za pomocą głowicy diamnetowej oraz pompy ssąco-tłoczącej. Zabieg ten pozwala nie tylko złuszczyć zrogowaciłay naskórek, ale również pobudza włókna kolagenowe i elastynowe do pracy. Efektem zabiegu jest wygładzona skóra o jednolitym kolorze bez zmarszczek i bruzd. Ponadto seria zabiegów mikrodermabrazji pozwala na usunięcie przebarwień, odmłodzenie skóry oraz poprawę jej wyglądu.

 

Oczyszczanie z masażem i maską 120zł
Oczyszczanie z masażem i maską
Oczyszczanie z masażem i maską

 

Podczas zabiegu skóra klienta jest myta delikatnymi preparatami, peelingowana i tonizowana. Podczas  stosowania  maski rozpulchniającej pod Vapozonem, – który wspomaga działanie kosmetyku dodatkowo nawilżając skórę, wykonywany jest masaż twarzy szyi i dekoltu. Działa nie tylko stymulując na skórę ,poprawiając mikro cyrkulację również łagodząc, odprężając nerwy .

Chwila dla ciebie 120zł
Chwila dla Ciebie
Chwila dla Ciebie

Zabieg oczyszczająco-pielęgnacyjny, dostosowywany do indywidualnych potrzeb klienta.

Produkty dobierane są w zależności od rodzaju cery i jej kondycji.

przebarwienia 130 zł

BIELENDA ZABIEG BIO-MEL

Zabieg wybielający i redukujący przebarwienia


Wskazania do zabiegu: plamy pigmentacyjne: posłoneczne, hormonalne, soczewicowate, starcze, pozapalne, redukcja przebarwień powstałych na wskutek działania substancji fitotoksycznych lub fotoalergizujących znajdujących się w lekach i kosmetykach, wspomaganie intensywnych wybielających kuracji medycznych i podtrzymywanie ich efektów (laseroterapia, Cosmelan), cera szara, zmęczo- na, dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

 

Działanie: zahamowanie aktywności tyrozynazy (enzymu kontrolującego produkcję melaniny), równomierne rozmieszczenie melaniny w naskórku, rozjaśnienie przebarwień bez podrażnień i odbarwień zdrowego naskórka, wzmocnienie funkcji ochronnych skóry przed ekspozycją na ultrafiolet, normalizacja wydzielania sebum, ujednolicenie kolorytu naskórka, rozjaśnienie i rozświetlenie skóry, wygładzenie i poprawa nawilżenia.