ANTI CELLULITE BODY SLIM


100,00 zł
100,00 zł

Anti Cellulite Body Slim

 Zabieg anti-aging modelujący kontur ciała o działaniu antycellulitowym

 

ANTI-CELLULITE BODY SLIM to pierwsza linia w ramach MED TECHNOLOGY. Jest to zabieg mezoterapii mikroigłowej ciała, który został opracowany głównie z myślą o niwelowaniu cellulitu, jednak znajdzie zastosowanie również w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, pośladkach, a także w zabiegach mających na celu poprawę jędrności oraz elastyczności skóry. Anti-Cellulite Body Slim to także zabieg dla osób, które zmagają się z rostępami.

Dzięki zastosowaniu mezoterapii mikroigłowej ciała możliwe jest uzyskanie lepszych rezultatów niż w przypadku użycia koncentratu techniką manualną. Do największych zalet mikronakłuwania zaliczymy na pewno to, iż dzięki powstałym mikrokanalikom substancje aktywne mogą wniknąć w głębsze wartwy skóry, dzięki czemu oddziałują na nią nie tylko powierzchniowo. Mikronakłuwanie pobudza także naturalne procesy naprawy skóry, a tym samym stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

 

Wskazania do zabiegu

• nadmierna tkanka tłuszczowa (brzuch, uda, pośladki)
• cellulit
• rozstępy
• utrata jędrności i elastyczności skóry

 

Działanie

• stymulacja mikrokrążenia,
• redukcja widoczności cellulitu,
• spłycenie rozstępów,
• ujędrnienie i uelastycznienie skóry,
• wygładzenie i poprawa struktury skóry                                                                100,00ZŁ

 

 

 

 

                                                                        

170,00ZŁ
170,00ZŁ

 MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA TWARZY, SZYI I DEKOLTU (inspirowana medycyną estetyczną)

 

Działający miejscowo niechirurgiczny zabieg medyczny polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych. Najczęściej stosowany w medycynie estetycznej do leczenia i profilaktyki.

Produkt

Meso Med Program to aktywne koncentraty stworzone w oparciu o najnowsze osiągnięcia kosmetologii, inspirowane zabiegami z zakresu medycyny estetycznej.

 

1. Aktywny koncentrat z roślinnymi komórkami macierzystymi:

Wskazania do zabiegu:

- skóra sucha,

- odwodniona

- fotostarzenie

- utrata jędrności i elastyczności

- zmarszczki

- wiotkość skóry

- rewitalizacja i odżywienie skóry

 

Phyto Cell Tec ™ Alp Rose – zwiększają witalność emidermalnych komórek macierzystych, regenerują naskórek przez co wzmacniają funkcje barierowe skóry, dzięki czemu staje się odporna na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Wspomagają naturalne mechanizmy ochronne!

Phyto Cell Tec ™ Argan – oddziaływają na komórki macierzyste usytuowane u podstawy mieszka włosowego, które mają zdolność do różnicowania w fibroblasty. Tym samym stymulują produkcję kolagenu i elastyny, czyli podstawowych białek budulcowych, odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry. Odmładzają skórę od wewnątrz !

 

2. Połączenie niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego z Glukozaminoglikanami:

- Szybsze i efektywne oddziaływanie Kwasu hialuronowego

- Natychmiastowe głębokie nawilżenie skóry

- Stymulacja produkcji własnej Kwasu hialuronowego

- Wzrost jędrności i elastyczności skóry