Gabinet kosmetyczny Olsztyn


Salon kosmetyczny Olsztyn
Salon kosmetyczny Olsztyn

Zabiegi twarzy  dobierane są indywidualnie do rodzaju i specyficznych potrzeb skóry, które poprawiają kondycję i zapewniają  jej piękny wygląd. Łączą w sobie fazę oczyszczania i peelingu z aplikacją intensywnie działającego  serum i maski, która pobudza skórę do odbudowy i pomaga w wyeliminowaniu problemów. Podczas  zabiegu wykonywany jest masaż twarzy, który zwiększa skuteczność użytych preparatów oraz ma działanie relaksujące.Oferujemy:

 

- ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE/ PRZECIWTRĄDZIKOWE

- ZABIEGI NAWILŻAJĄCE

- ZABIEGI PRZECIWZMARSZCZKOWE/ LIFTINGUJĄCE

- ZABIEGI DLA CERY WRAŻLIWEJ I NACZYNKOWEJ

 

 ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W KATEGORII CENNIK.

 

Dzięki zabiegom w Gabinecie CUD nie tylko zachowasz zdrową i promienną cerę na dłużej, ale możesz nawet cofnąć czas! Odmłodzisz twarz, dekolt, poprawisz napięcie skóry i mięśni, usuniesz przebarwienia, rozstępy i cienie pod oczami, dotlenisz skórę i pozbędziesz się zmarszczek.

Wszelkie zabiegi wykonywane w Gabinecie CUD w celu oczyszczenia twarzy, są zbawienne dla naszej skóry i całego organizmu. Dla osób, które ciągle jeszcze mają wątpliwości czy poddać się zabiegowi poniżej znajduje się lista zalet wykonania między innymi mikrodermabrazji lub złuszczania kwasami AHA:
-Usunięcie z naskórka toksyn, zanieczyszczeń oraz martwych komórek
-Wygładzenie skóry, widoczna redukcja zmarszczek, zmniejszenie dużych i całkowite usunięcie niewielkich blizn
-Poprawienie mikrokrążenia w komórkach mające wpływ na odbudowę naskórka i zdrowy wygląd skóry na twarzy
-Poprawa elastyczności skóry
-Niwelacja zmian potrądzikowych, zmniejszenie porów skóry

Na pewno zbawienne dla skóry jest jej intensywne oczyszczenie wiosną. Wykonanie mikrodermabrazji albo złuszczania kwasami AHA o tej porze roku pozwala na przygotowanie się skórze do lata i intensywnego promieniowania słonecznego. To doskonały czas, żeby poprzez oczyszczanie pozbyć się ze skóry toksyn zgromadzonych zimą. Już po pierwszym zabiegu skóra będzie świeża i delikatna.
Jesień z kolei to doskonały moment na pozbycie się wszelkiego rodzaju przebarwień oraz drobnych zmarszczek, które powstały w okresie letnim. Dzięki jesiennemu oczyszczaniu naskórek intensywniej się zregeneruje, a negatywne skutki korzystania z kąpieli słonecznych zostaną szybko zniwelowane.

y>