Masaż Olsztyn


Masaż
Masaż

 W mojej ofercie można znaleźć masaż : klasyczny, leczniczy, sportowy, drenaż limfatyczny, relaksacyjny, aromaterapia, masaż głowy, masaż stóp, kręgosłupa.

Wykonuję również  zabiegi na ciało: czekoladowa rozkosz, soczysta pokusa, zmysłowy raj, morska kuracja, raj dla stóp. Zapraszam również na zabiegi na twarz : eliksir młodości, uczta dla skóry, zabieg s.o.s, esencja młodości, gorączka złota, diamentowy połysk, soczysta pokusa-migdał, mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, zabiegi oczyszczające.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą.

Czekoladowa rozkosz
Czekoladowa rozkosz

Możesz zakupić u nas również bon upominkowy i podarować najbliższej osobie chwile relaksu. Odpoczynek jest najwspanialszym prezentem jaki możemy podarować od siebie drugiej osobie

. Zapraszamy na Rytuały dla Ciała. Jest to bogaty pakiet różnych zabiegów na ciało za pomocą peelingów, koncentratów, mask i balsamów.Na stronie umieściłam wszystkie niezbędne informacje razem z cennikiem. W razie jakichkolwiek pytań czy też wątpliwości zachęcam do kontaktu .

Salon znajduje się na terenie Olsztyna .

Zapraszamy wszystkich do salonu od poniedziałku do piątku od godziny 10 do 18 a w soboty od 10 do 14. Zachęcamy do rezerwacji terminów.