MASAŻE


Zabiegi wyszczuplające, zadzwoń 512 554 957

 

Masaże najwyższej jakości.

Nowoczesne techniki masażu z Unii Europejskiej.

 

 

Masaż ma nieocenione zalety dla ludzkiego organizmu. Zbawiennie wpływa na skórę, układ nerwowy, kostny, układ krążenia i mięśnie. Rozluźniające, niwelujące napięcie mięśniowe oraz uspokajające działanie masażu czyni ten zabieg idealnym dla wyczerpanych i zestresowanych. Masaż oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni i zmęczenie. Działa również odprężająco na psychikę przywracając spokój i harmonię.

 

ANTI CELLULITE BODY SLIM 100,00 zł

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA CIAŁA

 

 ANTI-CELLULITE BODY SLIM to pierwsza linia w ramach MED TECHNOLOGY. Jest to zabieg mezoterapii mikroigłowej ciała, który został opracowany głównie z myślą o niwelowaniu cellulitu, jednak znajdzie zastosowanie również w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, pośladkach, a także w zabiegach mających na celu poprawę jędrności oraz elastyczności skóry.

 

Anti-Cellulite Body Slim to także zabieg dla osób, które zmagają się z rostępami.

Dzięki zastosowaniu mezoterapii mikroigłowej ciała możliwe jest uzyskanie lepszych rezultatów niż w przypadku użycia koncentratu techniką manualną. Do największych zalet mikronakłuwania zaliczymy na pewno to, iż dzięki powstałym mikrokanalikom substancje aktywne mogą wniknąć w głębsze wartwy skóry, dzięki czemu oddziałują na nią nie tylko powierzchniowo. Mikronakłuwanie pobudza także naturalne procesy naprawy skóry, a tym samym stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

 

 Działanie

• stymulacja mikrokrążenia,
• redukcja widoczności cellulitu,
• spłycenie rozstępów,
• ujędrnienie i uelastycznienie skóry,
• wygładzenie i poprawa struktury skóry

Masaż Odchudzający 80,00 zł
Masaż Odchudzajacy
Masaż Odchudzajacy

Masaż odchudzający to skuteczny sposób na cellulit i spalanie tłuszczu gromadzącego się w nadmiernych ilościach w różnych miejscach na ciele, szczególnie na udach, pośladkach, a nawet plecach. Dzięki pobudzeniu krążenia krwi i limfy, usprawnione jest oczyszczanie organizmu z toksyn. Masaże antycellulitowe to także bardzo przyjemne zabiegi odchudzające i relaksujące.

Masaż odchudzający pozwala przyspieszyć rozprowadzanie cennych składników pod skórą, a także usuwanie toksyn – dzieje się tak dlatego, że w masowanych partiach ciała poprawia się krążenie krwi. Lepsze ukrwienie to także szansa dla mięśni na skuteczniejsze działanie i zwiększanie się, co po jakimś czasie przyspieszy spalanie tłuszczu podczas ćwiczeń.

Dermomasaż 100,00 zł
Dermomasaż
Dermomasaż

Dermomasaż to nowoczesne urządzenie umożliwiający wykonywać zabieg polegający na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną równocześnie za pomocą stymulacji mechanicznej i podciśnienia. Wewnątrz specjalnej głowicy zabiegowej fałd skórny rozmasowywany jest przez dwie rolki. Dermomasaż (masaż leczniczy) usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody, uaktywnia lipolizę (rozkład tłuszczu) w głębokich warstwach tłuszczu, odbudowuje strukturę skóry.

Wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu (w różnym stopniu zaawansowania) ale również redukcję lokalnych otłuszczeń i ujędrnienie skóry, jednym słowem przywraca harmonię sylwetki. Zabiegi ukierunkowane są na zwalczanie cellulitu, odchudzanie i kształtowanie sylwetki, a także leczenie: blizn, oparzeń, obrzęków, niewydolności żylnej, żylaków, przeszczepów skóry, rozległej utraty tkanki, a także bólów kręgosłupa oraz złamań i kontuzji stawów.

 

Zalety:

-usuwanie cellulitu

-odchudzanie, rozstępy

-usuwanie blizn

-usuwanie zmarszczek,

-zastoje limfy,

-drenaż limfatyczny,

-ciężkie nogi”,

-masaż na bolące nogi,

-lifting, ujędrnianie twarzy i ciała,

 

Masaż klasycznyy 40zł/80zł/120zł
Masaż klasyczny
Masaż klasyczny

Czas trwania masażu to 30min/ 60min/90min.

 

Rozluźnienie, relaks mięśni i ścięgien
Uelastycznienie stawów
Lepsza przemiana materii
Poprawa krążenia krwi
Zastrzyk energii
Wysmuklenie sylwetki
 

                                            

Masaż relaksacyjny 80zł
Masaż relaksacyjny
Masaż relaksacyjny

Czas trwania masażu to 60 min

 

poprawia samopoczucie, odpręża, poprawia trofikę tkanek ; Masaż ten wykonuje się przede wszystkim dla uzyskania stanu odprężenia i relaksu; wpływa na wyrównanie ciśnienia krwi, udrożnienie przepływu limfy, uspokojenie pracy autonomicznego układu nerwowego, wyrównanie pracy układu hormonalnego.
Masaż relaksacyjny przynosi zarówno odprężenie ciała, jak i umysłu, wpływając także bardzo pozytywnie na psychikę człowieka. Jest to więc relaks dla ciała i duszy.

masaz leczniczy 40zł/80zł
Masaż leczniczy
Masaż leczniczy

Czas trwania masazu to 30min/60min

 

Masaż leczniczy to metoda terapii polegająca na dostarczaniu choremu organizmowi bodźców mechanicznych. Istotą wszelkich tego typu zabiegów jest przekształcenie energii mechanicznej masażu na energię impulsów elektrycznych, co ma doprowadzić do miejscowego usuwania objawów choroby. Masaż leczniczy rozgrzewa mięśnie, poprawia krążenie, przyspiesza przemianę materii.

masaz sportowy 40zł/80zł
Masaż sportowy
Masaż sportowy

Czas trwania masażu to 30min/60min

 

Masaż sportowy pomaga zmniejszyć bóle mięśniowe i przyczynia się do poprawy gojenia uszkodzonych włókien mięśniowych. Przyspiesza to powrót do treningów. Masaż pomaga zmniejszyć obciążenie po treningu, przywraca ruchomość stawów, pobudza krążenie krwi i limfy, łagodzi obrzęki wokół stawów po urazach. I wreszcie jest aspekt psychiczny: masaż pozwala się zrelaksować, łagodzi napięcie i stres.

drenaż limfatyczny 80zł
Drenaż limfatyczny
Drenaż limfatyczny

Czas trwania masażu to 60min

 

Drenaż limfatyczny jest formą masażu, który ma na celu stymulowanie i poprawienie krążenia płynów w układzie limfatycznym organizmu.

Drenaż ma szerokie zastosowania: poprawia ogólne samopoczucie, stanowi rewitalizację poporodową oraz bardzo istotne zastosowanie w kosmetyce ciała, m.in. w ramach oczyszczenia i stymulacji skóry oraz w zwalczaniu cellulitu czyli wspomagania procesu odchudzania i ogólnego oczyszczania organizmu z toksyn.

aromaterapia 80zł
Aromaterapia
Aromaterapia

Czas trwania masażu to 60min

 

Aromaterapia, czyli leczenie lub łagodzenie stanów chorobowych przy użyciu lotnych substancji zawartych w roślinach to jedna z najstarszych metod leczniczych.: aromaterapia potrafi skutecznie poprawić nam samopoczucie a także leczy bóle mięśniowe.
masaż kręgosłupa 40zł
Masaż kręgosłupa
Masaż kręgosłupa

Czas trwania masażu to 30min

 

masaż kręgosłupa, a ściślej mówiąc - mięśni okołokręgosłupowych, ma na celu przywrócenie właściwego napięcia tychże mięśni i tym samym utrzymanie kręgosłupa w prawidłowej pozycji oraz zapobieganie jego skrzywieniu.

masaż głowy 40zł
Masaż głowy
Masaż głowy

Czas trwania masażu to 25min

 

Skoro większość ludzkiego układu nerwowego ulokowana jest w głowie, nic dziwnego, że na tej części widać działanie stresu, napięcia i naprężenia. Tak jak masaż dla obolałych mięśni, masaż skóry głowy jest doskonałym sposobem na łatwe usunięcie napięcia związanego z mijającym dniem. Masowanie skóry głowy poprawia ukrwienie głowy, co daje wiele korzyści, jeśli cierpisz na przewlekłe bóle głowy. Ale również pozwala się zrelaksować a także stymuluje prace naszego mózgu.Masaż skóry głowy jest znany i stosowany od stuleci. Poprawia krążenie krwi, skutecznie likwiduje ból głowy i zmęczenie. Ponadto ten rodzaj masażu powoduje wzmocnienie włosów i sprawia, że są lepiej odżywione. U osób, u których nadmierne wypadanie włosów jest wywołane problemami z krążeniem, może nawet zatrzymać proces łysienia

masaż stóp 40zł
Masaż stóp
Masaż stóp

Czas trwania masażu to 25min

 

Masaż stóp według wielu osób uchodzi za najbardziej relaksujący. Doznania wypływające z masażu przynoszą niebywałą ulgę. Nie chodzi tu tylko o przyjemność dla stóp, sęk w tym, że umiejętny dotyk nóg oddziałuje na wszystkie partie naszego ciała. Czasem możemy nawet nie być świadomi, że ukojenie i spokój po zabiegu wynikają z masażu stóp.

Różne obszary na stopach odpowiadają poszczególnym częściom ciała i tym samym masując je lub uciskając określone punkty można oddziaływać na konkretny narząd. Celem jest odblokowanie stref przepływu energii całego ciała a także likwidacja bólu i napięć znajdujących się w poszczególnych obszarach czy też narządach. Strefy ciała biegną wzdłuż od palców nóg do głowy na obu stronach parzyście.

masaż segmentarny 40zł/80zł

Masaż segmentarny; masaż leczniczy odruchowy, opierający się na neurofizjologicznych powiązaniach między określonymi obszarami skóry, tkanki łącznej i mięśniowej, naczyniami a narządami wewnętrznymi, które są unerwione przez ten sam segment rdzenia kręgowego. W masażu segmentarnym wykorzystuje się techniki masażu klasycznego, specjalne techniki masażu segmentarnego, masażu lącznotkankowego i okostnowego.

Celem masażu segmentarnego jest wywołanie korzystnych reakcji w chorych tkankach, narządach lub układach.